Piombino

1 200,00 zł 840,00 zł
- +

Z myślą o najmłodszych, powstał fotel, który pozwoli na wyposażenie również ich pokoików. Wykonany został z obicia, które wykorzystaliśmy w projekcie Barletta, co daje dziecku poczucie...

2

Nowy

Z myślą o najmłodszych, powstał fotel, który pozwoli na wyposażenie również ich pokoików. Wykonany został z obicia, które wykorzystaliśmy w projekcie Barletta, co daje dziecku poczucie przynależności oraz tożsamości z rodziną. Geometryczny wzór w żywych kolorach oraz urocze guziki i lamówka dodają dużo wdzięku całemu projektowi, a dwustronna wyjmowana poduszka z wszytym zamkiem jest bardzo funkcjonalna. Fotel w całości wykonany jest z gąbki, nie zawiera żadnych twardych elementów.

Stabilność zapewnia drewniana konstrukcja z drewna brzozowego. Obicie uszyte jest z miękkiego, welurowego materiału o drobnym splocie, która lekko cieniuje pod wpływem dotyku. Tkanina posiada bardzo wysoką wytrzymałość na ścieranie /80.000 (A) Martindale/

Świetnie sprawdzi się w sypialni naszej pociechy, ale również w salonie czy gabinecie, zaraz przy należącym do nas uszaku o tym samym obiciu.

Każda sztuka jest jedyna w swoim rodzaju. Mogą występować małe różnice w kolorze, co czyni z każdego mebla unikatowy egzemplarz.

Wysokość : 87 cm
Szerokość : 52 cm
Głębokość : 41 cm
Wysokość nóżek : 26,5 cm
Kolor nóg : białe
Rodzaj drewna : brzoza
Materiał : drewno, pianka, tkanina
Materiał tapicerki : poliester
Motyw : geometryczny
Wytrzymałość na ścieranie : 80.000 (A) Martindale
Waga : 8,5 kg
Guziki : Tak

Produkty powiązane